Contact

Contact

Contact

Ons kantoor is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur. Voor contact kunt u mailen naar info@traasverzekeringen.nl of bellen: 

0118 602506.


24 x 7 bereikbaar

Ook voor dringende zaken, zoals schades en wijzigingen kunt u ons buiten deze tijden bereiken via onze onderstaand telefoonnummer. Daarmee zijn wij 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. 

Traas verzekeringen & hypotheken
Langstraat 41
4341 EC Arnemuiden
T 0118 602506 (24 x 7 bereikbaar)
E info@traasverzekeringen.nl

 
 
 
 
 
 

Ons team

Cor Traas

Directeur/eigenaar

cor@traasverzekeringen.nl

Jordy van Koeveringe

Commercieel medewerker binnendienst

jordy@traasverzekeringen.nl

Huib van Hecke

Commercieel medewerker binnendienst

huib@traasverzekeringen.nl

Cinda Houwerzijl

Adviseur verzekeringen en hypotheken

cinda@traasverzekeringen.nl

Angela Marteijn

Commercieel medewerker binnendienst

angela@traasverzekeringen.nl

Janine van Belzen -Siereveld

Medewerker binnendienst

janine@traasverzekeringen.nl

Marianne Traas - De Ridder

Administratief medewerker

marianne@traasverzekeringen.nl