Contact

Contact

Contact

Contact - maatregelen Coronavirus 


Ook Traas verzekeringen & hypotheken conformeert zich aan de maatregelen rondom het Coronavirus. Daarom ontvangen we voorlopig geen klanten op kantoor, tenzij een dringende reden dit nodig maakt.


Wij doen er alles aan, om u de service te bieden die u van ons gewend bent. Wij hebben diverse, andere mogelijkheden om contact met ons op te nemen.

  • U kunt ons mailen via info@traasverzekeringen.nl
  • U kunt ons bellen via 0118-602506
  • Stuur een privé bericht via Facebook of Instagram.
  • Vul het contactformulier in op deze pagina.
  • Vragen, kennismaking of een inventarisatiegesprek kan via Facetime, WhatsAppvideo of Skype!


Het grootste deel van onze activiteiten gaat dus gewoon door. Ook onder deze omstandigheden blijven wij er alles aan doen om u optimaal te bedienen. We danken u bij voorbaat voor uw begrip en medewerking. 

 

Ons kantoor is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur.


24 x 7 bereikbaar

Ook voor dringende zaken, zoals schades en wijzigingen kunt u ons buiten deze tijden bereiken via onze onderstaand telefoonnummer. Daarmee zijn wij 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. 

Traas verzekeringen & hypotheken
Langstraat 41
4341 EC Arnemuiden
T 0118 602506 (24 x 7 bereikbaar)
E info@traasverzekeringen.nl

 
 
 
 
 
 

Ons team

Cor Traas

Directeur/eigenaar

cor@traasverzekeringen.nl

Francie Snik

Senior Adviseur

francie@traasverzekeringen.nl

Daniëlle Boone

Senior Adviseur

danielle@traasverzekeringen.nl

Ursula Wolterman-De Rijke

Medewerker binnendienst

ursula@traasverzekeringen.nl

Angelique Kamerling-Van der Meer

Medewerker binnendienst

angelique@traasverzekeringen.nl

Janine van Belzen - Siereveld

Medewerker binnendienst

janine@traasverzekeringen.nl

Marianne Traas - De Ridder

Administratief medewerker

marianne@traasverzekeringen.nl

Traas verzekeringen & hypotheken
Langstraat 41
4341 EC Arnemuiden

Volg ons via:

Copyright © All Rights Reserved 2019

Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, accepteert u het gebruik van deze cookies.

Lees meer
Accepteren